Doprava a platba

SPÔSOB  A CENA DOPRAVY

Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Pri platbe prevodom tovar odosielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade úhrady dobierkou, zakúpený tovar odosielame nasledujúci pracovný deň, najneskôr však do 24. hodín od prijatia objednávky.

U nás si môžete objednať len tovar, ktorý máme na sklade a je pripravený na okamžité odoslanie.

Doručenie zakúpeného tovaru je možné viacerými spôsobmi, vyberte si ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.


Cena dopravy sa odvíja od spôsobu doručenia a hodnoty objednávky:

Hodnota nákupu

Dopravca

Spôsob doručenia

Cena

do 29.99€

Slovenská Pošta

Expres kuriér na adresu

Expres kuriér na poštu

3.80€

od 30€

Slovenská Pošta

Expres kuriér na adresu

Expres kuriér na poštu

zadarmo

Expres kuriér je služba určená na rýchle doručenie dokumentov a tovaru v rámci celého Slovenska. Môžete si vybrať z dvoch možností. Tovar Vám môže byť doručený domov na adresu, alebo na poštu. V oboch prípadoch Vás bude pred doručením kontaktovať poštový kuriér.


OSOBNÝ ODBER (Pribeník, Kráľovský Chlmec)

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v Pribeníku a v Kráľovskom Chlmci. Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať z dôvodu dohodnutia termínu. Pri osobnom odbere sa neúčtujú žiadne náklady na dopravu bez ohľadu na výšku objednávky.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, pri osobnom odbere majte pripravenú hotovosť v hodnote objednaného tovaru. Pri osobnom stretnnutí a dodaní tovaru z hotovosti nevydávame.


MOŽNOSTI PLATBY

Bankový prevod:

Platbu za objednaný tovar môžete zrealizovať jednoducho a rýchlo prostredníctvom internet bankingu Vašej banky. Do políčka VS (Variabilný Symbol) nezabudnite uviesť číslo vašej objednávky pre jednoduhšie a rýchlejšie spárovanie platieb a objednávok. Tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet. O prijatí platby budete informovaný emailom a obratom Vám bude odoslaný zakúpený tovar. Majte na pamäti, že prevod môže trvať aj niekoľko dní v závislosti od Vašej banky.

Bankové spojenie:

Číslo účtu: 2501313442 / 2010
IBAN: CZ8320100000002501313442
BIC / SWIFT: FIOCZPPXXX


Dobierka - platba v hotovosti pri preberaní tovaru

Dobierka je poštová služba, ktorá umožňuje zákazníkom zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti priamo poštovému doručovateľovi, alebo kuriérovi pri preberaní tovaru a však je nutné mať pri sebe pripravenú hotovosť. Aj v tomto prípade si môžete zvoliť doručenie na poštu, alebo domov na adresu. Služba dobierka je spoplatnená poplatkom vo výške €1.00 bez ohľadu na hodnotu zakúpeného tovaru.


Osobný odber

Pri osobnom odbere tovaru môžete zaplatiť v hotovosti na vopred dohodnutom mieste odberu. Platba kartou nie je možná. Tiež prosíme, aby ste mali so sebou pripravenú presnú sumu na zaplatenie.


Do obchodu