Doprava a platba

SPÔSOB  A CENA DOPRAVY

Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Pri platbe prevodom tovar odosielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade úhrady dobierkou, zakúpený tovar odosielame nasledujúci pracovný deň, najneskôr však do 24. hodín od prijatia objednávky.

U nás si môžete objednať len tovar, ktorý máme na sklade a je pripravený na okamžité odoslanie.

Doručenie zakúpeného tovaru je možné viacerými spôsobmi, vyberte si ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.


Cena dopravy sa odvíja od spôsobu doručenia a hodnoty objednávky:

Hodnota nákupu

Dopravca

Spôsob doručenia

Cena

do 29.99€

Slovenská Pošta

Expres kuriér na adresu

Expres kuriér na poštu

3.80€

od 30€

Slovenská Pošta

Expres kuriér na adresu

Expres kuriér na poštu

zadarmo

Expres kuriér je služba určená na rýchle doručenie dokumentov a tovaru v rámci celého Slovenska. Môžete si vybrať z dvoch možností. Tovar Vám môže byť doručený domov na adresu, alebo na poštu. V oboch prípadoch Vás bude pred doručením kontaktovať poštový kuriér.


OSOBNÝ ODBER (Pribeník, Kráľovský Chlmec)

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v Pribeníku a v Kráľovskom Chlmci. Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať z dôvodu dohodnutia termínu. Pri osobnom odbere sa neúčtujú žiadne náklady na dopravu bez ohľadu na výšku objednávky.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, pri osobnom odbere majte pripravenú hotovosť v hodnote objednaného tovaru. Pri osobnom stretnnutí a dodaní tovaru z hotovosti nevydávame.


MOŽNOSTI PLATBY

Bankový prevod:

Platbu za objednaný tovar môžete zrealizovať jednoducho a rýchlo prostredníctvom internet bankingu Vašej banky. Do políčka VS (Variabilný Symbol) nezabudnite uviesť číslo vašej objednávky pre jednoduhšie a rýchlejšie spárovanie platieb a objednávok. Tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet. O prijatí platby budete informovaný emailom a obratom Vám bude odoslaný zakúpený tovar. Majte na pamäti, že prevod môže trvať aj niekoľko dní v závislosti od Vašej banky.

Bankové spojenie:

Číslo účtu: 2501313442 / 2010
IBAN: CZ8320100000002501313442
BIC / SWIFT: FIOCZPPXXX


Dobierka - platba v hotovosti pri preberaní tovaru

Dobierka je poštová služba, ktorá umožňuje zákazníkom zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti priamo poštovému doručovateľovi, alebo kuriérovi pri preberaní tovaru a však je nutné mať pri sebe pripravenú hotovosť. Aj v tomto prípade si môžete zvoliť doručenie na poštu, alebo domov na adresu. Služba dobierka je spoplatnená poplatkom vo výške €1.00 bez ohľadu na hodnotu zakúpeného tovaru.


Osobný odber

Pri osobnom odbere tovaru môžete zaplatiť v hotovosti na vopred dohodnutom mieste odberu. Platba kartou nie je možná. Tiež prosíme, aby ste mali so sebou pripravenú presnú sumu na zaplatenie.


Do obchodu

Kremelina, diatomaceouse earth, kremelina, kremelína, Kremelína, diatom, Diatom, diatomplus, Diatomplus, DiatomPlus, Diatom Plus, kremík, Kremík, kremik, Aloe, aloe, Vera, vera, Marocký íl, marocky il, Neem, neem, Moringa, moringa, Psyllium, psyllium, olej, Kozmetika, kozmetika, Detoxikácia, detoxikácia, Detoxikacia, detxikacia