Moringa olejodárna - Prášok

Moringa olejodárna je jedna z najvšestrannejších a najužitočnejších rastlín na Zemi. Býva tiež označovaná ako zázračný strom, strom života alebo ako rastlina s najvyššou koncentráciou živín na svete.

Pôvodne pochádza z Indie, kde je už po tisícročia používaná v ajurvédskej medicíne. Časom sa rozšírila do mnohých tropických a subtropických regiónov celého sveta a posledné roky jej stále viac pozornosti venuje aj západný svet.

Moringa je jedinečná aj v tom, že z nej môžeme využiť všetky časti: listy, kvety, plody (struky), semená aj korene. To má predovšetkým pozitívny dopad v chudobných oblastiach Afriky, ktoré trpia nedostatkom potravín. Najväčšie množstvo živín obsahujú listy moringy, ktoré sa dajú konzumovať čerstvé ako šalát alebo ich môžeme usušiť a rozdrviť na prášok.

Moringa oleifera obsahuje komplexný zdroj vitamínov, minerálov, bielkovín a silných antioxidantov. Všetky látky obsiahnuté v moringe sú zastúpené v jedinečnej rovnováhe a forme, ktorú ľudské telo dokáže najlepšie vstrebať a využiť.

Zobrazených všetkých 6 výsledkov

 • Moringa Olejodárna Prášok 1000gr

  Moringa Olejodárna Prášok 1000g

  Hodnotenie 5.00 z 5
   39,99
 • Moringa olejodárna prášok 100g

  Moringa olejodárna prášok 100g

  Hodnotenie 5.00 z 5
   5,99
 • Moringa olejodárna prášok

  Moringa olejodárna prášok 250g

  Hodnotenie 5.00 z 5
   10,99
 • Moringa olejodárna prášok 500gr

  Moringa olejodárna prášok 500g

  Hodnotenie 5.00 z 5
   19,99
 • diatomplus-kremelina-logo-hviezda-lady-samolepka

  Hviezda Lady Bohorodičky – samolepka 60mm

  Hodnotenie 5.00 z 5
   1,89
 • Doza na potraviny sklo