Moringa Olejodárna - Prášok

Moringa je jedna z najvšestrannejších a najužitočnejších rastlín na Zemi, býva tiež označovaná ako zázračný strom, strom života alebo ako rastlina s najvyššou koncentráciou živín na svete.

Pôvodne pochádza z Indie, kde je už po tisícročia používaná v ajurvédskej medicíne. Časom sa rozšírila do mnohých tropických a subtropických regiónov celého sveta a posledné roky jej stále viac pozornosti venuje aj západný svet.

Na tejto rastline je zaujímavé, že človek z nej môže využiť všetky jej časti: listy, kvety, plody (struky), semená aj korene. To má predovšetkým pozitívny dopad v chudobných oblastiach Afriky, ktoré trpia nedostatkom potravín a kde už humanitárne organizácie úspešne zaviedli plánované pestovanie moringy ako účinné riešenie v boji proti podvýžive. Najväčšie množstvo živín obsahujú listy moringy, ktoré sa dajú konzumovať čerstvé ako šalát alebo ich môžeme usušiť a rozdrviť na prášok.

Moringa obsahuje komplexný zdroj vitamínov, minerálov, bielkovín a silných antioxidantov, ako už bolo spomenuté. Všetky obsiahnuté látky sú zastúpené v jedinečnej rovnováhe a forme, ktorú ľudské telo môže najlepšie vstrebať a využiť.

Zobrazené všetky 4 výsledky

 • moringa_prasok_1kg_1000gr

  Moringa Olejodárna Prášok 1000G

  Hodnotenie 5.00 z 5
   39,99
 • moringa_prasok_500gr

  Moringa Olejodárna Prášok 500G

  Hodnotenie 5.00 z 5
   19,99
 • moringa_prasok_250gr
 • moringa_prasok_100gr

  Moringa Olejodárna Prášok 100G

  Hodnotenie 5.00 z 5
   5,99