Veľkoobchod

DiatomPlus Veľkoobchod

Vážení zákazníci / obchodní partneri

Plánujete naše produkty ponúkať svojim zákazníkom, alebo hľadáte väčšie množstvo za veľkoobchodnú cenu? Ste tu správne, máme čo potrebujete.

(Pre získanie veľkoobchodných cien potrebujete platné IČO).

Veľkoobchodné ceny sú určené pre kamenné predajne, e-shopy, masérov, terapeutov, výživových poradcov, vlasové a kozmetické salóny, športové centrá, lekárne a každého, komu na svojich zákazníkoch a klientoch naozaj záleží.  DiatomPlus je záruka najvyššej kvality za férové ceny a preto popularita značky neustále rastie. Staňte sa aj vy našim partnerom a ponúknite svojim zákazníkom / klientom produkty, ktorým môžu dôverovať.

Zaručujeme:

  • Maximálnu kvalitu
  • Bezkonkurenčné ceny
  • Profesionálny zákaznícky servis
  • Rýchle dodanie
  • Doprava zdarma

Ako získať veľkoobchodné ceny?

Na stránke https://diatomplus.sk/velkoobchod vyplňte priložený formulár a odošite nám ho. Nezaberie to viac ako 2 minúty. Po overení platnosti IČO Vám vytvoríme veľkoobchodný účet o čom Vás budeme informovať prostredníctvom Vami poskytnutej e-mailovej adresy na ktorú Vám tiež zašleme prístupové údaje. Po prihlásení sa do svojho účtu sa Vám automaticky budú zobrazovať bežné aj Vaše veľkoobchodné ceny.

V prípade, ak ste platca DPH a uviedli ste to do formulára, ceny budú vrátane DPH. Ak platca DPH nie ste, alebo ste to zabudli uviesť, ceny budú bez DPH.

Proces nákupu je rovnaký, ako v prípade bežného zákazníka.

Upozornenie: V prípade, ak je pri produkte Vaša veľkoobchodná cena zhodná s bežnou, maloobchodnou cenou, produkt nepodlieha veľkoobchodnému predaju.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 948864740, alebo e-mailom na info@diatomplus.sk