DiatomPlus Veľkoobchod

Vážení zákazníci / obchodní partneri

Plánujete naše produkty ponúkať svojim zákazníkom, alebo hľadáte väčšie množstvo za veľkoobchodnú cenu? Ste tu správne, máme čo potrebujete.

(Pre získanie veľkoobchodných cien potrebujete platné IČO).

Veľkoobchodné ceny sú určené pre kamenné predajne, e-shopy, masérov, terapeutov, výživových poradcov, vlasové a kozmetické salóny, športové centrá, lekárne a každého, komu na svojich zákazníkoch a klientoch naozaj záleží.  DiatomPlus je záruka najvyššej kvality za férové ceny a preto popularita značky neustále rastie. Staňte sa aj vy našim partnerom a ponúknite svojim zákazníkom / klientom produkty, ktorým môžu dôverovať.

Zaručujeme:

  • Maximálnu kvalitu
  • Bezkonkurenčné ceny
  • Profesionálny zákaznícky servis
  • Rýchle dodanie
  • Doprava zdarma

Ako získať veľkoobchodné ceny?

Na stránke https://diatomplus.sk/velkoobchod vyplňte priložený formulár a odošite nám ho. Nezaberie to viac ako 2 minúty. Po overení platnosti IČO Vám vytvoríme veľkoobchodný účet o čom Vás budeme informovať prostredníctvom Vami poskytnutej e-mailovej adresy na ktorú Vám tiež zašleme prístupové údaje. Po prihlásení sa do svojho účtu sa Vám automaticky budú zobrazovať Vaše veľkoobchodné ceny.

Proces nákupu je rovnaký, ako v prípade bežného zákazníka.

Minimálna hodnota objednávky pre veľkoodberateľov je 200 € bez DPH.

Upozornenie: V prípade, ak je pri produkte Vaša veľkoobchodná cena zhodná s bežnou, maloobchodnou cenou, produkt nepodlieha veľkoobchodnému predaju.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 00420 722 290 518, alebo e-mailom na trade@diatomplus.cz

Pošlite nám vašu požiadavku

Vyplňte a odošlite priložený formulár. Odpovieme Vám v čo najkratšom čase, väčšinou to stíhame do nasledujúceho pracovného dňa.

Názov spoločnosti, alebo obchodné meno
Vyberte, kde budú produkty umiestnené
URL eshopu alebo webu, ak existuje
Vaša kontaktná emailová adresa
Vaše kontaktné telefónne číslo vrátane predvoľby
Pre získanie veľkoobchodných cien sa vyžaduje IČO
DIČ je nepovinná položka
Ak ste platca DPH, odprúčame poskytnúť IČ DPH
Napíšte nám akékoľvek dodatočné informácie, alebo správu